Menu

Mini nieoficjalny blog o iParts.pl

Jedynie najlepsze części od sprawdzonych producentów

O nas

Firma iParts Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2008. Od samego poczatku skupiła się na internetowej sprzedaży części samochodowych. Z biegiem czasu nawiązywała coraz to nowe kontakty z dystrybutorami najwyższej jakości części, dzięki czemu dziś może zaoferować jedną z największych ofert sięgającą aż 2 000 000 produktów.

Firma cały czas się rozwija dopasowując zarówno ofertę, jak i kanały sprzedaży do potrzeb i oczekiwań Klientów. Są nimi przede wszystkim osoby prywatne oraz firmy utrzymujące własne floty pojazdów. Zapraszamy do współpracy warsztaty, firmy transportowe oraz wypożyczalnie aut - w przypadku stałej współpracy możliwa jest indywidualna oferta.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy służą pomocą w trakcie wyboru części idealnie dopasowanej do modelu Państwa auta. Czekają oni na Wasze telefony oraz maile.

Na stronie internetowej iParts.pl znajdziecie Państwo pelną ofertę podzieloną dla Waszej wygody na kategorie odpowiadające układom w samochodzie. Istnieje możliwość wyszukania części zaczynając od:

  • marki, modelu oraz typu auta
  • producenta (np. TRW, Sachs etc.)
  • nazwy części (np. amortyzatory, chłodnice wody)

Dodatkowo można wyszukać część wpisując jej nr w pole wyszukiwarki.

Zapraszamy serdecznie

 

Opinie Klientów

Sklep jest OK - szybkość dostawy, jakość części, obsługa i ceny. Był to mój pierwszy zakup części przez Internet i jestem pewny, że nie ostatni. Zamawiałem zestaw filtrów oraz pompę paliwa. Polecam wszystkim.

Janusz z Gdyni

Nie spodziewałem się tak szybkiej wysyłki. Zamówiłem części wcześniej umawiając mechanika, na szczęście wszystko odbyło się zgodnie z obietnicą sklepu. Mechanik sam nie wierzył, że części zdążą przyjść ;) Nie mam do czego się przyczepić.

Karol z Olsztyna

Zanim dokonałem zamówienia, zadzwoniłem na infolinię z pytaniem o część. Miły Pan mi wszystko mi wytłumaczył podpowiadając, które części będą pasować do mojego Volvo. Miał rację. Części już zamontowane, a w kieszeni zostało 100 złotych.

Waldemar z Gliwic

Na części czekałem 3 dni robocze, na szczęście dotarły jeszcze przed weekendem. Paczka solidnie zapakowana, faktura załączona wewnątrz, części zgodne z opisem na stronie. Udało mi się załapać na darmową wysyłkę w dniu promocji. Dla mnie super.

Czesław z Hrubieszowa

iParts Sp.z o.o.
ul. Staniewicka 22
03-310 Warszawa

Telefony:
801 000 184,
22 884 65 45 (z tel. komórkowych)

Strefa wiedzy

Oleje FANFARO i inne - od dziś w iParts.pl

Nowości w iParts.pl. W letniej ofercie sklepu pojawiły się nowe oleje silnikowe i wysokiej klasy dodatki do płynów samochodowych

Klienci m…

Czytaj więcej

Marka iParts.pl jednym z partnerów programu „Karta Dużej Rodziny”

Ogólnopolski program „Karta Dużej Rodziny” funkcjonuje w Polsce od 2014 roku. Powstał on z inicjatywy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako system zniżek i dodatkowych benefitów dla rodzin wielodzietnych. W tym roku do programu, jako pierwszy i jedyny sklep internetowy z częściami samochodowymi, dołączyła marka iParts.pl.

Czytaj więcej

Najlepsza wyszukiwarka części zamiennych tylko w iParts.pl

Liczba sprzedawanych na rynku samochodowym części zamiennych jest kolosalna. Sprawia to niejednokrotnie użytkownikom problemy w odszukaniu w sieci…

Czytaj więcej

View older posts »