Menu

Mini nieoficjalny blog o iParts.pl

Jedynie najlepsze części od sprawdzonych producentów

Najlepsza wyszukiwarka części zamiennych tylko w iParts.pl

Liczba sprzedawanych na rynku samochodowym części zamiennych jest kolosalna. Sprawia to niejednokrotnie użytkownikom problemy w odszukaniu w sieci odpowiednich części do swoich aut. Pomocą dla nich są z całą pewnością różne metody wyszukiwania w sklepach internetowych, jednak nie za każdym razem są one efektywne. Innowację w tym zakresie wdrożył sklep internetowy iParts.pl, wdrażając wyszukiwarkę części OEM.

Sklep iParts.pl to największa platforma internetowa z zamiennikami samochodowymi w Polsce i Europie Środkowej. Propozycja ofertowa sklepu internetowego iParts.pl obejmuje ponad 2 mln części zamiennych przeznaczonych do montażu w samochodach osobowych, dostawczych oraz sportowych.

Oferowana przez iParts.pl wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć części zamienne po OEM, jest szybkim i precyzyjnym narzędziem, umożliwiającym znalezienie części samochodowych za pomocą numeru katalogowego produktu, czyli tzw. numer OEM. Każda część samochodowa posiada własny OEM. Mając numer części, odszukanie jej poprzez wyszukiwarkę iParts.pl trwa zaledwie kilka sekund. Wyszukiwarka części po OEM to doskonała forma szukania potrzebnych części samochodowych, zapewniająca zgodność wyszukanego produktu z orginałem.

Numer OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) to jedyne w swoim rodzaju oznaczenie nadawane przez producentów elementów samochodowych zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. Numer OEM to znak oryginalnej części znajdujący się na elemencie, który znajduje się w danym aucie. OEM to kombinacja cyfr i liter, która jest uznawana za swoisty „kod DNA części”.

Każdy producent części zamiennych korzysta z własnej numeracji produktowej. W związku z tym określony produkt można wyszukać poprzez OEM lub numerację konkretnego producenta. Jest to niewątpliwa zaleta, ponieważ wiele wiele części stosuje się w różnych markach aut, które niejednokrotnie proponują inne ceny. Wyszukiwarka części po numerze OEM to doskonałe narzędzie na dokładne i szybkie odszukanie dedykowanych podzespołów samochodowych u największego dostawcy części zamiennych do samochodów w Polsce.

 

Go Back

Komentarz