Menu

Mini nieoficjalny blog o iParts.pl

Jedynie najlepsze części od sprawdzonych producentów

Artykuły : "Strefa wiedzy"

Jakie płyną korzyści z powstania koncernu Renault-Nissan Alliance?

Renault oraz Nissan połączyły swoje siły w 1999 roku, aby stworzyć Renault-Nissan Alliance. Jakie główne korzyści płyną z powstania tego koncernu w branży motoryzacyjnej?

Czytaj więcej

Odejście Ferrari z FCA

To, co od jakiegoś czasu było szeroko zapowiadane, stało się w końcu rzeczywistością - Ferrari przestało być częścią koncernu Fiat Chrysler Automobiles.


Co to oznacza dla Ferrari …

Czytaj więcej

Nie tylko Peugeot i Opel czyli mniej znane marki koncernu PSA

PSA Groupe jest w tym momencie drugim co wielkości koncernem motoryzacyjnym działającym w Europie. Od czasu jego powstania zarządzał dziesięcioma markami samochodów. Jakie były losy tych mniej znanych…

Czytaj więcej

Jakość samochodów marki Skoda na tle konkurencji

Istotnie jakość to kluczowa cecha w szczególności w przypadku pojazdów. Samochody powinny być niezawodne, a także w pełni bezpieczne dla użytkownika, jak również nie stwarzać zagrożenia dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Z tego powodu podczas tworzenia każdego modelu auta światowe koncerny przykładają tak dużą wagę do ich jakości. Zatem jak przykładowo wypada marka Skoda pod względem jakości wobec swoich konkurentów?

Czytaj więcej

Oleje FANFARO i inne - od dziś w iParts.pl

Nowości w iParts.pl. W letniej ofercie sklepu pojawiły się nowe oleje silnikowe i wysokiej klasy dodatki do płynów samochodowych

Klienci motoryzacyjnego sklepu internetowego iParts.pl zysk…

Czytaj więcej

Marka iParts.pl jednym z partnerów programu „Karta Dużej Rodziny”

Ogólnopolski program „Karta Dużej Rodziny” funkcjonuje w Polsce od 2014 roku. Powstał on z inicjatywy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako system zniżek i dodatkowych benefitów dla rodzin wielodzietnych. W tym roku do programu, jako pierwszy i jedyny sklep internetowy z częściami samochodowymi, dołączyła marka iParts.pl.

Czytaj więcej

Najlepsza wyszukiwarka części zamiennych tylko w iParts.pl

Liczba sprzedawanych na rynku samochodowym części zamiennych jest kolosalna. Sprawia to niejednokrotnie użytkownikom problemy w odszukaniu w sieci odpowiednich części do swoich aut. Pomocą dla nic…

Czytaj więcej

Jakość części do VW Golfa

Flagowy wyrób firmy Volkswagen Golf jest jednym z najczęściej spotykanych na polskich drogach aut. Właściciele zarówno starszych, jak i nowszych modeli niemieckiej firmy, chwalą swoje pojazdy za niskie koszty eksploatacji, wysoką jakość wykonania, umiarkowaną cenę oraz stosunkowo niską awaryjność.

Czytaj więcej

Czy zakupy w interencie sa dobre jak nie zna się nazw części?

Często zdarza się że ludzie nie wiedzą jaką nazwę noszą niektóre części w samochodzie lub nie wiedzą gdzie one powinny być zamontowane. Dlatego jeden ze sklepów motoryzacyjnych utworzył specjalny dział, dzięki któremu w szybki sposób można zaczerpnąć informacji czego dotyczy dana cecha produktu.

Czytaj więcej

Awaria wtryskiwaczy - regenerować czy wymienić na nowe?

Nawet najdroższe wtryskiwacze samochodowe nie zawsze są niezawodne, pomimo zachwalań swoich producentów. Gdy dojdzie do ich awarii, zaczynają się duże kłopoty, gdyż ich wymiana jest niezwykle kosztowna. Właściciele uszkodzonych wtryskiwaczy mają do dyspozycji dwa rozwiązania: zregenerować wtryskiwacze albo wymienić je na nowe. Z której opcji warto skorzystać w danym momencie?

Czytaj więcej

Jaki jest wpływ lepkości oleju na pracę silnika?

Olej w dużym stopniu odpowiedzialny jest za sprawną pracę silnika samochodowego. Dlatego tak ważne jest regularne sprawdzanie jego poziomu oraz okresowa wymiana. Prawidłowy dobór oleju może odgrywać kluczową rolę w prawidłowej eksploatacji silnika, a tym samym służyć przedłużeniu jego żywotności.

Czytaj więcej

Oryginalne części do samochodów z różnych regionów świata

Jakość i właściwe dobranie części samochodowych do konkretnej marki pojazdu odgrywa kluczową rolę dla jego prawidłowego funkcjonowania i bezpiecznej eksploatacji. Dlatego też sklep internetowy z częściami iParts.pl posiada w swojej ofercie oryginalne części do samochodów różnych światowych marek, w tym m.in. samochodów japońskich, koreańskich, francuskich czy amerykańskich.

Czytaj więcej

Punkty Vitay za zakupy w iParts.pl

Z przyjemnością informujemy, że sklep motoryzacyjny iParts.pl dołączył do akcji koncernu Orlen - Vitay Club. Oznacza to, że od teraz możecie gromadzić punkty także za zakupy w iParts.pl w programie Vitay. Za każdy wydany 1 PLN w sklepie, można zdobyć aż 7 punktów.

Czytaj więcej

Duże obciążenie, duże kłopoty?

Na rynku pojazdów ciężarowych królują tiry, które potrafią pomieścić jak największy ładunek. Nie trudno sobie wyobrazić, że tony codziennie przewożonych towarów mogą wyraźnie uprzykrzyć życie poszczególnym podzespołom.

Czytaj więcej

iParts.pl prezentuje nowe produkty!

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się nowe auto części! Są to między innymi lampy, elementy karoseryjne i el. układu chłodzenia sygnowane brandem LORO, części samochodowe DENCKERMANN, Filtry UFI i oświetlenie niemieckiej marki NARVA. Oferowane produkty to wysokiej jakości części zamienne stosowane przez kierowców na całym świecie.

Czytaj więcej

Program partnerki lidera sprzedaży auto części - iParts.pl

Ruszył program partnerski iParts! Użytkownicy stają przed wspaniałą okazją, by zgromadzić dodatkowy dochód. Jeżeli prowadzicie bloga, forum lub inne ciekawe strony z tematyką motoryzacyjną, to szansa …

Czytaj więcej

Alkomaty i testery trzeźwości w iParts.pl!

Sklep internetowy iParts.pl wprowadza do oferty nową kategorię produktów – alkomaty i testery trzeźwości.

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się alkomaty i testery trzeźwości. S…

Czytaj więcej

Zestaw paska rozrządu SKF VKMA 01250

Zestaw paska rozrządu SKF VKMA 01250 w ofercie sklepu internetowego iParts.pl.

Karta produktowa: https://www.iparts.pl/czesc/rozrzad-zestaw-paska-skf-vkma01250,0-50-vkma01250-70933.html

Vid…

Czytaj więcej

Zmiana szaty graficznej iParts.pl

Po siedmiu sukcesywnych latach funkcjonowania sklepu internetowego, iParts.pl otrzymał nową szatę graficzną serwisu, która w znaczny sposób ułatwi odnalezienie najlepszej oferty. Praktyczne rozwiązani…

Czytaj więcej

W czerwcu rusza system B2B dla warsztatów

Sklep iParts.pl wychodzi naprzeciw stawianym wymaganiom i uruchamia nowoczesny system B2B dedykowany właścicielom warsztatów samochodowych. Mechanicy będą mogli w łatwy i szybki sposób namierzyć uster…

Czytaj więcej

20 Artykuły